Як економити пальне у заторах: лайфхак від британського експерта

0
Трафик
Трафик

Водії, які стикаються із заторами та рухом у містах, можуть зекономити пальне, дотримуючись простих порад, наданих інструктором лондонської автошколи Beckenham. Економія пального може бути досягнута завдяки обережному стилю водіння під час заторів та зупинок, оскільки рух із частими зупинками може призводити до зайвого споживання пального.

За порадами фахівця, водіям рекомендується уникати різкого гальмування та не під’їжджати надто близько до автомобіля, що рухається попереду. Замість цього, варто прагнути до м’якого гальмування та дотримуватися безпечної відстані до авто позаду.

“Водіння в русі із зупинками зазвичай дає найгіршу економію пального, а також більше зношує певні компоненти автомобіля. Щоб заощадити пальне, намагайтеся не прискорюватися і різко не гальмувати, натомість злегка прискорюйтесь і обережно гальмуйте протягом достатнього часу. Це не тільки економить пальне, але й є менш стресовим для водінням способом”, – пояснює інструктор.

Додатково, фахівці радять водіям уважно спостерігати за дорогою попереду та планувати свої дії, щоб уникнути надмірного гальмування та сприяти плавному руху в заторах та на перепустках. Застосування цих порад допоможе водіям зменшити витрати на пальне та зробити водіння менш стресовим в умовах заторів і міського руху.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я