Український броньовик підірвався на міні: що від нього залишилося?

0
Бронеавтомобіль Новатор
Бронеавтомобіль Новатор

Українські військові щодня вирушають на передову, де ризикують своїми життями, виконуючи бойові завдання. Щоб зменшити цей ризик, вони полагаються на вітчизняну бронетехніку. Недавно одна з таких бронемашин, “Новатор”, виробництва компанії “Українська бронетехніка”, наїхала на міну під час бойового завдання.

За інформацією, всередині бронемашини в момент вибуху перебував екіпаж у повному складі. Однак бронемашина витримала підрив протитанкової міни, і всі військові залишилися живими та здоровими. Незважаючи на суттєві пошкодження передньої частини, де також знаходиться двигун, основна бронекапсула залишилася майже недоторканою.

Пізніше бронемашину вдалося вивезти з місця інциденту і передати сервісній бригаді. Під час огляду фахівцями компанії стало зрозуміло, що машину можна відремонтувати, і вона зможе продовжувати допомагати українським військовим на передовій.

Цей інцидент, хоч і склався на полі бою, дозволить українським конструкторам внести зміни до конструкції бронемашини, що подальше покращить безпеку екіпажу та живучість бронетехніки в бойових умовах.

Новатор — український бронеавтомобіль виробництва компанії «Українська бронетехніка». Автомобіль створений на посиленому шасі Ford F-550. Автомобіль виготовлено зі сталі шведської компанії ARMOX різної твердості (до 560) та товщини в залежності від зони бронювання і в цілому машина відповідає класу бронювання ПЗСА-4 або ПЗСА-5. Всі двері обладнані спеціальними підсиленими ригелями й замками підвищеної надійності та мають можливість відкривання ззовні в екстрених ситуаціях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я