Ще одна країна Європи може заборонити автомобілі на російських номерах

0
Импорт автомобилей из России
Импорт автомобилей из России

Рига, Латвія — Сейм Латвії прийняв концептуальне рішення щодо заборони перебування в країні транспортних засобів, зареєстрованих у Російській Федерації. Якщо ці автомобілі не будуть перереєстровані в Латвії протягом трьох місяців, передбачається їх конфіскація. Про це повідомляє Українське національне інформаційне агентство (УНН) із посиланням на повідомлення на сайті Сейму Латвійської Республіки.

Санкції ЄС та Забезпечення Безпеки

Запропоновані зміни до закону про дорожній рух Латвії спрямовані на імплементацію санкцій Європейського Союзу та зменшення ризиків для безпеки країни. Ці поправки передбачають, що автомобілі, зареєстровані в Росії, повинні бути перереєстровані в Латвії протягом трьох місяців після набрання чинності закону.

У випадку, якщо російський автомобіль залишиться незареєстрованим в Латвії після закінчення зазначеного граничного терміну, він буде арештований та конфіскований.

Підтримка України

Планується, що конфісковані автомобілі будуть передані Україні, яка активно підтримується Латвією в боротьбі з Російською Федерацією. Ця ініціатива передбачає підтримку України та зробить внесок у зусилля щодо обмеження економічних зв’язків з Росією у контексті санкцій ЄС.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я