Легенда 90-х: в Україні засвітився броньований Mercedes

0
Mercedes-Benz S-Class W140
Mercedes-Benz S-Class W140

На вулицях Києва було помічено видатний автомобіль, який рідко зустрічається в Україні: Mercedes-Benz S-Class W140 в розкішному броньованому виконанні “Guard”. Знімки цього ексклюзивного авто були опубліковані на сторінці t.o.p.c.a.r.s_ua в Instagram.

Mercedes S-Class Guard — це не просто броньований автомобіль від стороннього ательє, це заводська розробка, яка підняла стандарти в області безпеки. Ці седани виготовлялись німецьким концерном як броньовані з самого початку виробництва, а не після придбання базової моделі.

Основною рисою Mercedes S-Class Guard є бронекапсула. Ця розробка включає броньоване днище, куленепробивне скло та спеціальні шини, які стійкі до проколів. Додатково, в салоні автомобіля передбачена система пожежогасіння для забезпечення безпеки пасажирів.

Mercedes S-Class Guard забезпечує високий рівень захисту на рівні В6/В7, що означає, що цей автомобіль витримає обстріл з автомата Калашникова або снайперської гвинтівки калібру 7,62 мм, а також вибух потужністю 4 кг у тротиловому еквіваленті.

Mercedes-Benz S-Class W140

Представлений автомобіль спеціально побудований на базі топового Mercedes S600 W140, оснащеного 6,0-літровим V12, що розвиває 394 кінських сил. За рахунок броньованих компонентів седан значно потяжіліший і має гіршу динаміку, здатність розганятися до 100 км/год за 8,7 секунди та досягати максимальної швидкості, обмеженої 210 км/год.

Спостерігати такий рідкісний автомобіль в Україні є особливістю, оскільки Mercedes S-Class W140 Guard є символом безкомпромісної безпеки і розкіші, що виготовляється в обмеженому обсязі та вразливий до змін.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я