Названо найкращі для автомобілістів країни світу

Британські аналітики склали рейтинг країн, які найкраще підходять для керування автомобілем

0

Британська аналітична компанія Compare the Market склала список країн, які найкраще підходять для керування автомобілем.

До рейтингу потрапили 25 держав, де експерти оцінювали розвиток інфраструктури, рівень смертності на дорогах, а також рахували кількість витрат, необхідних для володіння автомобілем.

Отже, за даними Compare the Market, трійка найкращих країна для керування автомобілем має наступний вигляд.

1. Данія

Найкращої країною для водіїв визнано Данію. Експерти відзначають, що у данців не найкраще  співвідношення витрат на автомобілі та доходів, адже життя в Данії дуже дороге. Але якість доріг в країні на високому рівні. До того ж немає проблем із заторами.

У Данії також один із найнижчих показників смертності на дорогах.

2. США

Витрати на автомобіль в США помітно нижчі, ніж у Данії. Якість доріг та затори теж далеко не на найгіршому рівні. А ось зі смертністю на дорогах є проблеми.

3. Нідерланди

Нідерланди посідають третє місце завдяки відмінній якості доріг і низькому рівню смертності на дорогах, а також високим показникам у співвідношенні витрат і доходів та заторів.

Топ-10 найкращих у світі країн для водіїв

Загалом топ-10 найкращих країн для водіїв має наступний вигляд:

  1. Данія;
  2. США;
  3. Нідерланди;
  4. Португалія;
  5. Франція;
  6. Фінляндія;
  7. Канада;
  8. Швеція;
  9. Німеччина;
  10. Австралія.

Україна до рейтингу не потрапила.

Засновник та автор автомобільного блогу CarDiagram.com.ua. Досвідчений журналіст та оглядач. Пише про автомобілі та високі технології. Має досвід роботи у провідних виданнях України. Зв’язатися з автором можна за електронною адресою: vit.yermakov@cardiagram.com.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я