Названо країни, з яких українці найчастіше везуть вживані автомобілі

Експерти оприлюднили рейтинг країн, в яких українці найчастіше купують вживані автомобілі

0
Імпорт авто
Звідки українці везуть автомобілі

Сервіс carVertical дослідив з яких країн світу українці привозили вживані автомобілі останні два роки. Дослідження базується на інформації про ті автомобілі, які були перевірені через платформу.

На п’ятому місці рейтингу опинилися Нідерланди. Приблизно такі самі показники у Литви, яка опинилася на четвертому місці.

Як відзначають дослідники, вживані автомобілі з цих країн є дуже дешевими, також вони мають високу якість і швидко доставляються в Україну.

Останнім часом литовські вживані машини стали дорожче, тому Нідерланди незабаром посядуть 4-ту сходинку у цьому рейтингу.

Бельгія з показником 7,4% займає третю позицію. Бельгійські вживані автомобілі популярні серед українців через свій гарний стан та якість.

Друге місце з великим відривом від третього з результатом 23,8% займає Німеччина. Ця країна — європейський лідер поставок вживаних автомобілів до України. Машини німецького походження користуються популярністю за рахунок якості, на яку позитивно впливають наступні чинники: стан доріг, рівень сервісу, якісні робочі рідини.

І, в решті решт, перші місце за Сполученими Штатами Америки. Саме США – є батьківщиною більшості вживаних автомобілів, які було ввезено в Україну за останні два роки.

Американські старі автомобілі вигідно купувати через специфіку місцевого ринку. Більшість американців у разі, якщо машина отримала пошкодження у ДТП, віддають свої автомобілі на аукціонний паркінг, отримуючи грошову компенсацію від страхової компанії, після чого вони купують нові машини. Як правило, українці купують американські вживані автомобілі через вигідну ціну, причому це стосується навіть дорогих моделей.

Хочете дізнатися які нові автомобілі найчастіше купують українці? Дивіться нашу добірку за цим посиланням.

CarDiagram - незалежний автомобільний блог. Ми пишемо про найцікавіше у світі автомобілів, тестує новинки та складаємо рейтинги найкращих автомобілів сучасності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я