Американці назвали найнадійніші марки автомобілів у 2021 році

Американські експерти опублікували результати дослідження надійності автомобілів різних брендів

0

Consumer Reports – американська некомерційна організація – опублікувала дослідження надійності автомобілів різних брендів. Цього року найнадійнішими у світі визнані японські марки.

Аналітики Consumer Reports складають щорічний рейтинг на основі опитувань американських автолюбителів із власними машинами не старше 20 років.

Список формується на основі суб’єктивних думок власників – респонденти самі перераховують поломки, з якими зіткнулися в останній рік. А потім, залежно від серйозності дефекту, формується оцінка надійності за 100-бальною шкалою.

Переможцем цього року став Lexus. Компанія останнім часом була дуже активною. А головною новинку року від Lexus, звісно ж, став новий рамний позашляховик LX.

На другому місці – Mazda. За останні декілька років компанія спромоглася довести, що дуже серйозно ставиться до якості автомобілів. А її новинки традиційно потраплять у рейтинги надійності. Так, наприклад, нещодавно, Mazda CX-3 посіла перше місце у рейтингу найбільш надійних міських кросоверів.

Також нещодавно японці презентували абсолютно новий кросовер – Mazda CX-50.

Замикає трійку – Toyota, ще один японський бренд, який поважають саме за якість. У Toyota цей рік теж був дуже активним. Компанія презентувала новий Land Cruiser, який отримав індекс 300. А на наступний рік готується нове покоління Prado.

Останній дебют Toyota в Україні – це маленький кросовер Yaris Cross, який, за версією видання CarDiagram, входить до числа найкращих міських кросоверів, які було представлено в країні цього року.

А наступного року в Україні дебютує оновлений Toyota RAV4.

Загалом, за даними  Consumer Reports, топ-10 найбільш надійних марок автомобілів у 2021 році має наступний вигляд (кількість балів зі 100 можливих):

  1. Lexus – 76 балів;
  2. Mazda – 75 балів;
  3. Toyota – 71 бал;
  4. Infiniti – 69 балів;
  5. Buick – 66 балів;
  6. Honda – 66 балів;
  7. Subaru – 66 балів;
  8. Acura – 64 бали;
  9. Nissan – 63 бали;
  10. Mini – 60 балів.
Засновник та автор автомобільного блогу CarDiagram.com.ua. Досвідчений журналіст та оглядач. Пише про автомобілі та високі технології. Має досвід роботи у провідних виданнях України. Зв’язатися з автором можна за електронною адресою: vit.yermakov@cardiagram.com.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я