Розробник броньовиків, що отримала Україна, показав, на що вони здатні (відео)

0
BATT UMG в районі Бахмуту
BATT UMG в районі Бахмуту

Днями Україна отримала від Німеччини 12 броньованих машин, що фактично є німецької ліцензійною версією автомобілів BATT UMG.

Розробник цих бронеавтомобілів — американська компанія The Armored Group (скорочено TAG). Це один із найбільших у світі розробників та постачальників бронетехніки.

Бронеавтомобіль створений на базі цивільного Ford F-550 з колісною формулою 4×4. Він обладнаний системою протимінного захисту та має посилену конструкцію осі, оснащений військовими системами спостереження та зв’язку.

Автівка комплектується бронею стандарту STANAG різного рівня та забезпечує захист від куль калібру 7,62, гранат та протипіхотних мін.

Можна встановити башту під кулемет або гранатомет, а також димові гранати.

Крім того, машину можна комплектувати додатковими тепловізійними камерами, пристроями нічного бачення, системою виявлення місця ворожого вогню тощо.

У червні 2022 року в TAG повідомили, що отримали замовлення на 100 автомобілів для підтримки місії збройних сил неназваної «східноєвропейської країни».

Тоді представники компанії уточнили, що першу партію броньованих автомобілів буде доставлено замовнику вже в червні 2022 року, а загальна вартість замовлення складає $23,2 млн.

Зрештою у грудні 2022 році почали з’являтися повідомлення, що ЗСУ вже використовують BATT UMG на лінії фронту — зокрема в Бахмуті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я