Презентовано повітряний електромобіль з колесами-гвинтами

Французи показали проєкт нового електромобіля, який замість коліс має гвинти

0

Renault презентувала проєкт повітряного електромобіля – Air4. Новинку обладнали гвинтами замість коліс. Але чи вміє вона повноцінно літати – велике питання.

Прототип повітряного електромобіля виготовлено із карбону. Конструкція складається з рами і кабіни, розташованої в центрі. Щоб потрапити у кабіну, пілоту потрібно підняти передню частину корпусу.

По кутах кузова встановлені дволопатеві гвинти.

Air4 живиться від акумуляторів ємністю 2,2 кіловат-години. Звісно, що далеко на такій батареї не улетиш.

Потенційно Air4 може злітати зі швидкістю 14 метрів на секунду, але обмежується значенням 4 метри на секунду з міркувань безпеки. Швидкість посадки становить 3 метри за секунду.

Тяга апарата – 380 кілограмів.

Air4 присвятили 60-річчю однієї з наймасовіших і найуспішніших моделей Renault, хетчбеку 4L (Quatrelle), який випускався в період з 1961 по 1994 рік. Він вироблявся у 28 країнах, продавався у 100 країнах, а тираж Quatrelle за більш ніж 30 років перевищив 8 млн екземплярів.

Треба відзначити, що проєкт Renault не є унікальним. Декілька років тому пасажирський дрон створили німецькі ентузіасти. Але замість автомобіля вони взяли звичайну ванну. Винахідникам навіть вдалося продемонструвати свій аеромобіль у дії.

Засновник та автор автомобільного блогу CarDiagram.com.ua. Досвідчений журналіст та оглядач. Пише про автомобілі та високі технології. Має досвід роботи у провідних виданнях України. Зв’язатися з автором можна за електронною адресою: vit.yermakov@cardiagram.com.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я