Новий електромобіль Hyundai протестували на безпеку

В Європі провели краш-тести нового електричного кросовера – Hyundai Ioniq 5

0
Hyundai Ioniq 5
Електричний кросовер Hyundai Ioniq 5 став електромобілем року в Німеччині

Європейська незалежна організація Euro NCAP опублікувала результати краш-тестів електричного кросовера Hyundai Ioniq 5.

Безпеку дорослих експерти оцінили у 88%, дітей – у 86%, інших учасників руху – у 63%, а електронним «помічникам» поставили 88%.

Експерти відзначили дуже низький ризик травм у водія та пасажирів практично за всіх варіантів зіткнень.

Однак, як і у випадку з  новим Tucson, для пішоходів велику небезпеку становлять передні стійки автомобіля та область фар.

Hyundai Ioniq 5 дебютував у 2021 році. Добрався електромобіль і до українського ринку.

Одна з головних фішок Ioniq 5 – швидка зарядка. Його батарею можна «заправити» на 80% менш ніж за 20 хвилин. Але для цього знадобиться потужна зарядна станція, яких, нажаль, в Україні поки що майже немає. Серед поширених станцій найпотужніші – на 50 кіловат. Тоді як корейцю для швидкої зарядки потрібно більше 300 кіловат.

Також електромобіль може не тільки приймати, але і віддавати електроенергію. До нього можна підключити телевізор, або холодильник. Власне, будь-яку побутову техніку.

На одному заряді Ioniq 5 із максимальною батареєю проїжджає майже 500 кілометрів (за циклом WLTP). Це один із найкращих показників для електромобілів.

Які електромобілі українці купують найчастіше, дивіться за цим посиланням.

CarDiagram - незалежний автомобільний блог. Ми пишемо про найцікавіше у світі автомобілів, тестує новинки та складаємо рейтинги найкращих автомобілів сучасності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я