Львівська ТрО вразила дроном російський “Сонцепьок” (відео)

0
ТОС-1А Сонцепьок
ТОС-1А Сонцепьок

Оператори ударних авіаційних комплексів з 103-ї Львівської бригади територіальної оборони продемонстрували високу ефективність та майстерність, уразивши важку вогнеметну систему окупантів, відому як ТОС-1А “Солнцепьок”.

За даними аеророзвідників, ворожа техніка працювала по позиціях українських військ. Оператори ударних дронів вчасно виявили цю загрозу та підійшли до справи дуже професійно. Вони наздогнали ТОС-1А “Солнцепьок”, коли вона поверталася на свої позиції, і здійснили вдалу атаку.

“Було помічено роботу ворожої реактивної системи залпового вогню, при наближенні зʼясувалось, що це ТОС-1А. Оператори ударних дронів миттєво зреагували й рідкісний трофей поповнив колекцію наших воїнів”, – повідомили військові з Львівської бригади.

ТОС-1А встигла відстріляти свій боєкомплект, що допомогло уникнути масштабної детонації, але завдяки оперативному втручанню військових було нейтралізовано цю загрозу. Навіть якщо ворожу техніку відремонтують, вона не зможе негайно повернутися до ведення вогню проти українських захисників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я