Електромобіль Tesla перетворили на реактивну ракету

Блогер обладнав електричний седан Tesla Model S реактивними моторами

0

Американський блогер Метт Мікка перетворив свій електромобіль Tesla Model S на реактивну ракету. Для цього він розробив три мініатюрні реактивні двигуни.

Всі компоненти для моторів блогер виготовив власноруч, скориставшись відео інструкціями в інтернеті.

Реактивні двигуни Метт закріпив на спеціальній металевій рамі, яку встановив на кормі Tesla. За словами конструктора, три реактивні двигуни можуть працювати як самостійно, так і разом зі штатною силовою установкою електромобіля.

Під час випробувань блогер зазначив, що дві реактивні установки здатні забезпечити рівномірний рух Model S на швидкості близько 100 кілометрів на годину.

А працюючи разом з електричною установкою, реактивні двигуни скоротили час розгону електрокара з місця до 60 миль на годину (97 км/год) з 4,48 до 3,32 секунди.

Метт заявив, що не зупинятиметься на досягнутому і найближчим часом представить ще один екстремальний проект, збудований на базі Tesla Model S.

А ось інші американські блогери обладнали Tesla Model S потужним бензиновим мотором.

Засновник та автор автомобільного блогу CarDiagram.com.ua. Досвідчений журналіст та оглядач. Пише про автомобілі та високі технології. Має досвід роботи у провідних виданнях України. Зв’язатися з автором можна за електронною адресою: vit.yermakov@cardiagram.com.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я