Електробайк встановив світовий рекорд швидкості

Електробайку вдалося встановити новий світовий рекорд серед моделей вагою понад 300 кілограмів

0

З 18 по 23 листопада 2021 року в США пройшли випробування електричного мотоцикла Voxan Wattman. У рамках заїздів електробайку вдалося встановити новий світовий рекорд серед моделей вагою понад 300 кілограмів.

Нову версію мотоцикла розігнали до 455,7 кілометрів на годину.

Згідно з правилами Міжнародної мотоциклетної федерації, для рекорду потрібно два заїзди, кожен з яких проводять у різних напрямках протягом двох годин. Рекордом вважається середнє значення, встановлене транспортним засобом.

Voxan Wattman має електричну силову установку від Mercedes EQ Formula E, віддача якої становить 429 кінських сил і 1360 Нм обертального моменту.

У останній день випробувань мотоцикл обладнали обтічником, встановленим в області вітрового скла. Таку версію електробайка знаменитий гонщик розігнав до 455,7 кілометрів на годину, зафіксувавши новий світовий рекорд швидкості.

За словами розробників, досягнення стало можливим завдяки зміні конструкції акумуляторів, а також зменшенню маси мотоцикла та збільшенню колісної бази. Крім того, новий Wattman отримав масивніші сидіння, які дозволили поліпшити стійкість.

CarDiagram - незалежний автомобільний блог. Ми пишемо про найцікавіше у світі автомобілів, тестує новинки та складаємо рейтинги найкращих автомобілів сучасності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я