Бестселер Hyundai не впорався з випробуванням на безпеку

Hyundai Tucson заробив нуль зірок на краш-тесті у Латинській Америці

0

У Латинській Америці провели краш-тести найбільш популярної моделі Hyundai – кросовера Tucson. Автомобіль не впорався з випробуванням.

Тести проводила незалежна організація Latin NCAP. Результат – нуль зірок з п’яти можливих. Щоправда, тут є декілька «але». По-перше, краш-тести проходив автомобіль попереднього покоління.

По-друге, в тестах приймав участь автомобіль для місцевого ринку.

Результати випробувань

Фахівці визнали автомобіль вкрай небезпечним: за підсумками тестів фронтальним та бічним ударами автомобілю не вдалося заробити жодної зірки. Найгіршу оцінку він отримав за захист пасажирів-дітей.  

В оснащенні південноамериканського позашляховика відсутні системи активної та пасивної безпеки, які могли б пом’якшити наслідки зіткнень. Так, у «базового» Tucson є лише дві передні подушки безпеки та немає системи електронної стабілізації. Він непогано впорався із захистом дорослих пасажирів, зазначили фахівці, проте відсутність бічних подушок помітно погіршила результат.

Реакція Hyundai

При цьому Hyundai затягував поставки запчастин для автомобілів, що тестуються, заявили в Latin NCAP, що може бути пов’язано як з проблемами з логістикою, так і з небажанням проводити випробування. Крім того, Hyundai відмовив організації, коли вона запропонувала протестувати новий Tucson.

Tucson – найпопулярніша модель Hyundai. Автомобіль входить до топ-10 найбільш популярних кросоверів у світі.

А ось в Європі єдиний автомобіль, який цього року отримав нуль зірок за безпеку, – це популярний електромобіль, про який ми нещодавно розповідали.

Засновник та автор автомобільного блогу CarDiagram.com.ua. Досвідчений журналіст та оглядач. Пише про автомобілі та високі технології. Має досвід роботи у провідних виданнях України. Зв’язатися з автором можна за електронною адресою: vit.yermakov@cardiagram.com.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я