Японський автогігант кардинально змінює дизайн автомобілів

Один з найбільших автовиробників у світі – японський Nissan – який вигляд матимуть його автомобілі у майбутньому

0

Nissan – один з найбільших виробників автомобілів у світі – показав, якими будуть його моделі у найближчому майбутньому. Компанія продемонструвала чотири яскравих електричних концепти.

Nissan Chill-Out

Першим став купеподібний кросовер на ім’я Chill-Out, яке можна дослівно перекласти як «розслабитися». Саме цей концепт отримає товарну версію першим.

Подейкують, що цей автомобіль стане новим перевтіленням популярного в Україні Nissan Leaf, який планують відправити на пенсію у найближчі декілька років. Технічні характеристики новинки поки що не розкриваються.

Nissan Chill-Out, або новий Leaf, стане глобальною моделлю. Хоча націлена вона насамперед на ринок Європи, де її головними суперниками стануть Volkswagen ID.4 та Volvo XC40 Recharge.

Nissan Hang-Out

Наступні три концепти продемонстровані виключно на комп’ютерних рендерах. Ще один кросовер Nissan Hang-Out призначений для комфортних мандрівок. Салон має широкий функціонал та здатний трансформуватися в спальне місце або затишну кімнату.

Не виключено, що Hang-Out стане провісником нових електричних поколінь таких знакових позашляховиків, як Qashqai. Обидва, до речі, входить в топ-10 найпопулярніших кросоверів світу.

Nissan Surf-Out

Приклад підходу до утилітарних пікапів Nissan показав у концепті Surf-Out. Його головною особливістю стала відсутність перегородки між кабіною та вантажним відсіком. Вигляд це має незвичний. Але є питання щодо безпеки таких рішень.

Втім, це лише концепт.

Nissan Max-Out

Четвертий концепт – це легкий родстер Max-Out. У компанії запевняють, що він має компактні розміри та вкрай відточене шасі.

В Україні найпопулярніші моделі Nissan – це кросовери X-Trail та Qashqai. Останній нещодавно змінив покоління. Новинка, про яку ми вже детально розповідали, має з’явитися на нашому ринку до кінця 2021 року.

Nissan Qashqai входить в десятку найпопулярніших кросоверів в Україні.

Засновник та автор автомобільного блогу CarDiagram.com.ua. Досвідчений журналіст та оглядач. Пише про автомобілі та високі технології. Має досвід роботи у провідних виданнях України. Зв’язатися з автором можна за електронною адресою: vit.yermakov@cardiagram.com.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я