Відомий виробник гіперкарів випустив величезну пляшку шампанського

Французька Bugatti випустила 15-літрову пляшку шампанського у спеціальному футлярі

0

Французький виробник гіперкарів Bugatti разом із Champagne Carbon випустив шампанське під назвою La Bouteille Noire. Воно розлито в 15-літрову пляшку з вуглепластику, яка зберігається у футлярі з охолодженням.

Процес виготовлення ємності розбитий на 37 окремих етапів та займає 150 годин.

Футляр зроблений з 314 аркушів того самого матеріалу, що використовують у машинах Bugatti, і оснащений термоелектричним охолоджувачем, який зазвичай застосовується в орбітальних супутниках, разом з 14 вентиляторами, завдяки яким холодне повітря циркулює всередині кейсу.

Сама пляшка стоїть на постаменті. Футляр відкривається натисканням кнопки з нержавіючої сталі, а його дверцята оброблені шкірою і вирізаними лазером алюмінієвими смужками.

Автоматичний механізм приводу дверей зроблений на замовлення, і коли вони повністю відчинені, спрацьовує ще одна система, що звільняє шийку пляшки.

Засновник та автор автомобільного блогу CarDiagram.com.ua. Досвідчений журналіст та оглядач. Пише про автомобілі та високі технології. Має досвід роботи у провідних виданнях України. Зв’язатися з автором можна за електронною адресою: vit.yermakov@cardiagram.com.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я