В Україні розробили дизайн суперкара. Який вигляд він матиме

Український дизайнер Роман Прядко створив дизайн спортивного автомобіля

0
Vepr Agile
Такий вигляд міг би мати український суперкар

Роман Прядко – незалежний український дизайнер – показав дизайн вітчизняного суперкара. Свій проєкт Роман назвав VEPR Agile.

Якихось подробиць чи пояснень автор скетчів не надає. Але дизайн VEPR Agile чимось нагадує сучасні гіперкари Bugatti, які входять до числа найшвидших автомобілів на планеті.

Звісно, що такий автомобіль навряд чи колись побудують в Україні. Хоча, з іншого боку, хорватам вдалося побудувати найшвидший електромобіль у світі – Rimac Nevera. То може й серед українців знайдеться амбітний винахідник, який зробить VEPR Agile реальністю.

Ну, а поки що можна просто подивитися на малюнки.

Роман Прядко відомий тим, що постійно пропонує проєкти українських автомобілів. Наприклад, у вересні цього року дизайнер показав своє бачення сучасної версії ЗАЗ «Таврія».

На думку Романа, нова «Таврія» має бути електричною. Кузов лишиться таким самим – хет беком, але з більш плавними рисами, ніж у класичної моделі.

Корму електромобіля автор прикрасив двома смугами світлодіодних ліхтарів, розділеними посередині чорною декоративною табличкою з написом Tavria. Назва моделі прикрашає і дверні пороги.

У задньому бампері – чорна пластикова вставка. У чорний пофарбовані колісні арки, окантовка скління й оригінальні колісні диски з жовтими акцентами в колір кузова.

На жаль, який вигляд матиме передня частина кузова електричної Tavria Nova, залишилося загадкою.

CarDiagram - незалежний автомобільний блог. Ми пишемо про найцікавіше у світі автомобілів, тестує новинки та складаємо рейтинги найкращих автомобілів сучасності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я