Улюблений позашляховик українців отримав нову зовнішність

Дизайнер представив, який вигляд може мати Toyota Land Cruiser Prado нового покоління

0

Найпопулярніший позашляховик в Україні – Toyota Land Cruiser Prado – показали у новому амплуа. На думку автора зображень, саме такий вигляд може мати нове покоління моделі.

На зображеннях Prado виконано у стилістиці старшого брата, який дебютував цього року, – Toyota Land Cruiser 300.

Якщо припущення художника підтвердяться, Prado позбавиться решітки радіатора з вертикальним «грилем». Замість неї буде передок в дусі «спортивної» версії Land Cruiser 300, яка називається GR Sport.

Ззаду також запозичені деякі стилістичні елементи старшої моделі. Бампер отримав сріблясту вставку, як GR Sport. Двері та ліхтарі поєднали в собі риси нового 300-го та дореформеного Prado.

Щоправда, є великі сумніви відносно того, що новий Prado стане зменшеною версією Land Cruiser 300.

В Україні Toyota Land Cruiser Prado – це непросто найпопулярніший позашляховик. Модель входить в десятку найбільш продаваних автомобілів країни.

Також в Україні зовсім нещодавно дебютував найдорожчий позашляховик Land Rover. Про його головні фішки CarDiagram розповідала у матеріалі за цим посиланням.

Засновник та автор автомобільного блогу CarDiagram.com.ua. Досвідчений журналіст та оглядач. Пише про автомобілі та високі технології. Має досвід роботи у провідних виданнях України. Зв’язатися з автором можна за електронною адресою: vit.yermakov@cardiagram.com.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я