Легендарний спорткар пристосували для плавання у басейні

Спортивний Porsche 911 обладнали надувним па трасом, завдяки чому легендарний автомобіль можна використовувати для плавання у басейні

0
Porsche 911 перетворили на надувне коло
Porsche 911 перетворили на надувне коло

Компанія Porsche побудувала надувного лебедя на базі легендарного спортивного спортивного купе 911 996 GT3. Тепер на ньому можна плавати в басейні.

Автомобіль отримав надувні боки, що повністю закрили колісні диски, та гігантську лебедину голову, яка висовується із салону.

Якщо вірити фотографіям, надувний Porsche з легкістю тримається на воді, але для їзди він явно вже не призначений.

Porsche-лебідь вирушить у тур музеями та галереями, де на нього можна буде подивитися наживо.

Незвичайний Porsche 911 з’явився на світ невипадково. Цього року компанія відзначає 20-річні з моменту виходу на китайський ринок.

Як пояснює виробник, таким чином він вирішив відзначити ювілей, віддавши данину першому проданому в КНР автомобілю – 911 у кузові 996. Але чому данина китайцям має саме такий вигляд, незрозуміло.

А ось самі китайці перевірили на здатність плавати іншу модель Porsche – електричний седан Taycan. Що з цього вийшло, дивіться за посиланням.

CarDiagram - незалежний автомобільний блог. Ми пишемо про найцікавіше у світі автомобілів, тестує новинки та складаємо рейтинги найкращих автомобілів сучасності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я