Японський автогігант анонсував безліч нових моделей

У найближчі 30 років японський Nissan випустить 30 нових моделей

0

Японський Nissan – один з найбільших автовиробників у світі – до 2050 року випустить 23 нові моделі: 15 електромобілів та вісім гібридів з установкою e-Power.

Також у планах Nissan масове використання більш ємних акумуляторів та технологій автономного водіння.

До 2028 року автомобілі Nissan почнуть оснащувати новими батареями – ASSB. Вони мають більшу ємність, ніж літій-іонні, заряджаються приблизно на третину швидше і коштують помітно дешевше.

Випуск ASSB розпочнеться на новому заводі в Японці, який буде готовий до 2024 року. А до 2030 року Nissan збільшить виробництво батарей до 130 гігават-годин на рік.

Нові автомобілі отримають найсучасніших помічників з арсеналу Nissan. Фірмовий автопілот ProPilot через п’ять років буде встановлений на понад 2,5 мільйона машин Nissan та Infiniti.

Ще за чотири роки кожну нову модель обладнають лідерами нового покоління.

Nissan збирається вже до 2026 року значно збільшити обсяги продажів «батарейних» машин. У Європі вони займуть 75% від загальної кількості автомобілів марки, в Японії – 55%, у Китаї – 40%.

Щодо США плани трохи менш амбітні: 40-відсоткової частки Nissan планує досягти лише до 2030 року.

Ще за 20 років японський виробник збирається досягти повної «углецевої» нейтральності, включаючи виробництва у всьому світі.

Раніше схожий план розкрила Toyota, незважаючи на те, що її глава неодноразово критикував тренд на «озеленення» машин. До 2030 року компанія планує залишити в європейській лінійці тільки електрокари та гібриди.

CarDiagram - незалежний автомобільний блог. Ми пишемо про найцікавіше у світі автомобілів, тестує новинки та складаємо рейтинги найкращих автомобілів сучасності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я