Водіям загрожує довічне позбавлення прав. Проєкт закону вже у Раді

У Верховній Раді зареєстровано проєкт закону, який пропонує позбавляти водіїв прав довічно

1
Autos
Водіїв пропонують позбавляти прав довічно / Фото: CarDiagram.com.ua

Водіям готують нове покарання з порушення правил дорожнього руху – довічне позбавлення прав. Відповідний проєкт закону вже зареєстровано у Верховній Раді.

Ініціатором законопроєкту  виступила Ірина Світлична – позафракційна народна депутатка. Її мають добре знати харків’яни, адже за часів Петра Порошенка Світлична очолювала Харківську обласну державну адміністрацію.

Депутатка вважає, що водіїв треба довічно позбавляти прав за систематичні та грубі порушення правил дорожнього руху. У яких саме випадках треба назавжди відбирати водійське посвідчення, в проєкті закону не повідомляється. Вочевидь, це вже має визначати уряд.

Цього року в Україні вже посилили відповідальність водіїв за порушення ПДР. У березні набув чинності закон, підвищує мінімальний штраф до 510 гривень. Найлегше покарання передбачено за:

 • непристебнутий ремінь;
 • відсутність шолома в мотоцикліста;
 • неосвітлений номерний знак;
 • розмову по телефону за кермом без гарнітури;
 • порушення правил проїзду перехресть, зупинок, проїзд на заборонний сигнал світлофора, правил обгону.

А ось за перевищення швидкості у населених пунктах на понад 50 кілометрів на годину треба заплатити 3,4 тис. грн. Такий само штраф передбачено за втечу з місця ДТП.

Також у злісних неплатників штрафів почали конфісковувати автомобілі.

CarDiagram - незалежний автомобільний блог. Ми пишемо про найцікавіше у світі автомобілів, тестує новинки та складаємо рейтинги найкращих автомобілів сучасності.

1 коментар

 1. Цього року в Україні вже посилили відповідальність водіїв за порушення ПДР. У березні набув чинності закон, підвищує мінімальний штраф до 510 гривень.
  Найлегше покарання передбачено за:
  *непристебнутий ремінь;
  та
  *порушення правил проїзду перехресть, зупинок, проїзд на заборонний сигнал світлофора, правил обгону.( і це найлегше покарання…, на червоне світло…!?)
  Неспівмірні порушення і можливі наслідки!?
  Всього за 510грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я