В Україні подорожчають вживані автомобілі. Як зміняться ціни

За прогнозами експертів, в Україні вживані автомобілі подорожчають на 25-30%

0
Peugeot 301
В Україні подорожчають вживані автомобілі / Фото: CarDiagram

Вживані автомобілі в Україні дорожчатимуть. Про це повідомляє видання UBR з посиланням на опитаних експертів.

Головна причина, через яку старі машини дорожчатимуть, – дефіцит нових автомобілів. Як у світі, так і в Україні.

Через дефіцит компонентів, автомобільні заводи змушені скорочувати виробництво. А це тягне за собою дефіцит готової продукції. А те, що у дефіциті, – завжди дорожчає. Звісно, що слідом за новими автомобілями піднімуться в ціні й вживані.

«У світі спостерігається дефіцит нових автомобілів. Тому люди, які звикли купувати нові машини, не можуть зараз це зробити – тоді і починається підвищений попит на б/в автомобілі», –  коментує директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

І якщо раніше європейців не дуже цікавили вживані авто, і вони їхали в Україну, зараз ситуація змінилася. У Європі попит на вживані автомобілі зростає. У підсумку пропозицій стає менше, тому українцям буде складніше з вибором.

«Про це вже багато говорять ті люди, які займаються купівлею і доставкою машин з-за кордону. Стало складніше знайти машину, і ціни в Європі пішли вгору», – повідомив глава Інституту досліджень авторинку Станіслав Бучацький .

Він також зазначає, що Україна ще не відчула на собі наслідків цієї ситуації, тому що на ринку ще є залишок машин в продажу, яких в цьому році ввезли більше 500 тис. І поки ці автомобілі не продалися, ціни не піднімали. Але це питання декількох місяців.

За прогнозами експертів, ціни на вживані автомобілів в Україні виростуть на ті ж 25-30%.

Засновник та автор автомобільного блогу CarDiagram.com.ua. Досвідчений журналіст та оглядач. Пише про автомобілі та високі технології. Має досвід роботи у провідних виданнях України. Зв’язатися з автором можна за електронною адресою: vit.yermakov@cardiagram.com.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я