Електричний кросовер став бестселером в Європі

0
Tesla Model Y
Tesla Model Y

Схоже, часи, коли в Європі панував Volkswagen Golf, вже назавжди позаду. Прийшла ера електромобілів. Про це свідчать продажі нових автомобілів на ринку європейських країн у 2023 році.

За 9 місяців цього року в Європі продано майже 9,7 млн нових авто. І лідирує у перегонах за європейськими покупцями американський електричний кросовер Tesla Model Y. В Україні з певних причин це далеко на найбільш популярний автомобіль. Але у світі Model Y стала бестселером.

В Європі Tesla продала понад 200 тисяч нових Model Y.

Цей кросовер побудовано на одній платформі із седаном Model 3. Моделі мають 75% спільних деталей. Їх характеристики також дуже схожі. Але Model Y більш популярна через свій формфактор: у наш час майже всі люблять кросовери. А тут ще й такі видатні характеристики.

Tesla Model Y – це компактний кросовер класу C. Вперше був представлений у березні 2020 року.

Версія Standart оснащується електричною силовою установкою, за допомогою якої можна від 0 до 100 км / год розігнатися за 6,3 секунди, максимальна швидкість 193 км/ч.

Задньопривідна Long Range розганяється до 100 км / год за 5,8 секунди, максимальна швидкість обмежена електронікою, і становить 209 км
Повнопривідна Dual Motor AWD від 0 до 100 км / год набирає за 5,1 секунди, максимальна швидкість 217 км / ч.

Performance має повний привід, до сотні розганяється за 3,7 секунди, 241 км / год — максимальна швидкість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я