Новітній електромобіль Hyundai нарощує запас ходу

Корейці вирішили збільшити запас ходу своєму найбільш сучасному електромобілю – кросоверу Ioniq 5

0
Hyundai Ioniq 5
Hyundai Ioniq 5

Не встигли корейці випустити свій останній електромобіль, а вже почали його модернізувати. За даними видання Etnews, кросовер Hyundai Ioniq 5 отримає додатковий запас ходу.

Як стверджують корейські журналісти, у електромобіля з’явиться версія зі збільшеною батареєю. Щоправда, прибавка буде незначною: замість акумулятора на 72,6 кіловат-години поставлять «батарейку» ємністю 77,4 кіловат-години.

Тим не менш, це дозволить збільшити запас ходу на 7%. На практиці це означатиме, що Hyundai Ioniq 5 проїжджатиме на одному заряді за циклом WLTP 535 кілометрів. Якщо виходити з того, що теперішня батарея дозволяє йому долати 500 кілометрів.

Ioniq 5 дебютував у 2021 році. Майже одразу новинка з’явилася і в Україні.

Одна з головних фішок електромобіля – батарея, яка підтримує зарядку потужністю до 350 кіловат. Щоправда, таких потужних станцій в Україні фактично немає. Але у перспективі вони обов’язково з’являться.

Також електромобіль може не тільки приймати, але і віддавати електроенергію. До нього можна підключити телевізор, або холодильник. Власне, будь-яку побутову техніку.

Детально про Hyundai Ioniq 5 ми розповідали у матеріалі за цим посиланням.

Салон Hyundai Ioniq 5

Проте, корейський електричний кросовер – не є рекордсменом «далекобійності». Цей титул належить маловідомому електричному седану, який дебютував зовсім недавно. Називається він Lucid Air.

На одній зарядці Lucid Air може проїхати приблизно 840 кілометрів. Причому розрахунки проводилися за американським циклом EPA, який ближче до реального пробігу, ніж європейський WLTP, за яким вимірювали Hyundai Ioniq 5.

Детально про Lucid Air ми розповідали у матеріалі за цим посиланням.

CarDiagram - незалежний автомобільний блог. Ми пишемо про найцікавіше у світі автомобілів, тестує новинки та складаємо рейтинги найкращих автомобілів сучасності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я