Названо марки автомобілів, в яких найчастіше роблять помилки

Які марки автомобілів найчастіше пишуть з помилками - британці оприлюднили дослідження

0

Британські експерти з сайту money.co.uk з’ясували, які бренди найчастіше пишуть з помилками. Потрапили у дослідження і відомі автомобільні марки, повідомляє CarDiagram.

Більш того, саме назвам автомобільних компаній дісталися перші три сходинки рейтингу «безграмотності». Причому з помітним відривом за кількістю випадків неправильних написань.

Лідером стала корейська Hyundai, назва якої виявилася особливо складною для користувачів мережі.

У назві Hyundai користувачі помиляються приблизно по 605 тисяч разів на місяць, йдеться у дослідженні. Найбільш поширені варіанти невірного написання – Hundia та Hiundai.

На другому місці розташувалася італійська Lamborghini – 365 тисяч помилок щомісяця. Користувачі регулярно опускають то одну, то дві літери, і пишуть Lamborgini або Lambogini.

Замикає трійку нескладний, на перший погляд, італійський бренд – Ferrari, який у мережі нерідко пишуть без подвійної  r – Ferari. Усього помилок налічується до 123 тисяч на місяць.

Японська Suzuki посіла сьоме місце з варіантами Susuki та Suzki – 78,8 тисяч помилок щомісяця.

З ім’ям Bugatti – 12 місце – не можуть впоратися до 45,5 тисяч людей на місяць, перетворюючи його то на Bugati, то на Bogati.

Недалеко пішов Volkswagen з 42,9 тисяч помилок і популярними варіантами Volkwagen і Volwagen.

Нарешті, 20 рядок дістався Porsche: німецьку марку пишуть Porsh або Porsch, допускаючи по 19,5 тисяч неправильних написань за місяць.

А ось які міські кросовери британці вважать найбільш надійними – дивіться за цим посиланням.

Засновник та автор автомобільного блогу CarDiagram.com.ua. Досвідчений журналіст та оглядач. Пише про автомобілі та високі технології. Має досвід роботи у провідних виданнях України. Зв’язатися з автором можна за електронною адресою: vit.yermakov@cardiagram.com.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я