Найбільше місто США пересідає на електромобілі

Нью-Йорк витратить 12 мільйонів доларів на електрокари Tesla

0

Влада Нью-Йорка – найбільшого міста США – планує накупити електромобілів Tesla Model 3 на 12,4 мільйона доларів. Скільки саме електромобілів буде закуплено, не розкривається. Але, судячи з суми, йдеться про 200-300 екземплярів, залежно від комплектацій.

Перед підписанням контракту мають відбутися публічні слухання, намічені на четвер, 16 грудня. Якщо угоду буде укладено, у виробника буде п’ять років на те, щоби поставити владі сотні електромобілів.

При цьому сьогодні американцям буває складно купити нові Tesla, оскільки компанії довелося знизити обсяги виробництва через дефіцит комплектуючих. Перебої призвели до зростання цін уживаних машин, а також затримки нових моделей на шляху до конвеєра.

Управління поліції Нью-Йорка вже почало використовувати Model 3. Про це повідомлялося в липні 2021 року. Проте, йшлося лише про одну машину, яку «одягли» в біло-блакитну ліврею та оснастили проблисковим маячком.

До цього електрокари Tesla перетворили на патрульні машини у Фремонті, де розташовується фабрика компанії, та в кількох інших містах.

За підрахунками влади, електромобілі як службові машини допоможуть значно заощадити на паливі і окупляться приблизно за півтора роки.

Нещодавно американські експерти оцінили якість автомобілів Tesla. Результати виявилися невтішними. Проте, одна з моделей Tesla увійшла до топ-10 найкращих електромобілів 2021 року.

Засновник та автор автомобільного блогу CarDiagram.com.ua. Досвідчений журналіст та оглядач. Пише про автомобілі та високі технології. Має досвід роботи у провідних виданнях України. Зв’язатися з автором можна за електронною адресою: vit.yermakov@cardiagram.com.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я