Корейський автовиробник анонсував відмову від двигунів внутрішнього згоряння

У середні наступного десятиліття корейська Kia повністю відмовиться від двигунів внутрішнього згоряння у Європі

0

Корейська Kia заявила про повний перехід на електромобілі. На початку осені про це вже оголошувала материнська марка – Hyundai. Подібні заяви вже зробив і преміальний Genesis, який також належить Hyundai, пише видання InsideEVs.

Плани були озвучені на спеціальному заході Kia Sustainability Movement, який відбувся в онлайн форматі. Так, згідно з планами, компанія стане повністю вуглецево нейтральною до 2045 року.

Основна ставка, очевидно, робиться на електромобілі. Свій власний корпоративний парк виробник повністю переведе на них до кінця цього десятиліття. А до середини наступного модельний ряд Kia в Європі повністю втратить машини з традиційними силовими установками.

При цьому ще через п’ять років така ж доля наздожене всі ринки, на яких присутня корейська марка.

Але й цим справа не обмежиться. Kia збирається ввести систему заохочень для тих постачальників, які на своєму виробництві використовуватимуть матеріали, отримані екологічно чистим шляхом.

Крім того, свої власні заводи в Китаї, Індії та США до 2030 року оснастять сонячними батареями. Така ж доля спіткає і підприємства в самій Кореї, але значно пізніше – лише до 2040-го.

Крім того, збірний майданчик у Словаччині працює на «екологічно чистій» електриці вже зараз.

А ось найближчим часом – вже цього місяця – Kia презентує великий електричний кросовер EV9. Все, що відомо про новинку, ми зібрали у матеріалі за цим посиланням.

CarDiagram - незалежний автомобільний блог. Ми пишемо про найцікавіше у світі автомобілів, тестує новинки та складаємо рейтинги найкращих автомобілів сучасності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я