Дефіцит комплектуючих вдарив по популярних моделях BMW

Баварська компанія змушена пропонувати покупцям автомобілі без сенсорних екранів

0

BMW довелося урізати обладнання деяких автомобілів. Як повідомляє видання Car Throttle, у США німецький виробник змушений продавати машини із звичайним екраном мультимедійної системи замість сенсорного.

Дефіцит комплектуючих вже вдарив по таких популярних моделях BMW, як, наприклад, кросовери X5, X6 та X7. Також без сенсорних екранів лишилися моделі 3-Series та 4-Series. У подальшому цей список може розширитися.

BMW для США почали випускати без сенсорних екранів у листопаді. Всі вказані моделі продовжують комплектувати фірмовою медійною системою iDrive. Проте вона керується не шляхом натискання на дисплей, а фізичним поворотним контролером.

Як компенсацію за відсутність тачскріну дилери BMW пропонують покупцям знижку в $500.

«Глобальний дефіцит чіпів продовжує впливати на автовиробників у всьому світі. Ми активно працюємо над ситуацією разом з нашими постачальниками, але поки що не можемо дати жодних прогнозів», – сказав представник BMW в США.

Проблеми з постачанням компонентів змушують багатьох виробників скорочувати списки обладнання та тимчасово позбавляти машини «складної» електроніки. Крім США, BMW зазнає складнощів і у Великій Британії.

Мультимедійна системе BMW iDrive

У вересні представники Daimler і BMW сказали, що мають намір обмежувати обсяги постачання автомобілів навіть коли дефіцит електронних компонентів піде в минуле. Штучний дефіцит дозволить їм зберігати високі ціни на свою продукцію, які вдалося встановити під час пандемії, та підтримувати «люксовіший» імідж.

Нещодавно BMW M4 отримала «Золоте кермо» як найкращий спортивний автомобіль 2021 року. Детальніше про переможців престижної німецької премії – за посиланням.

Засновник та автор автомобільного блогу CarDiagram.com.ua. Досвідчений журналіст та оглядач. Пише про автомобілі та високі технології. Має досвід роботи у провідних виданнях України. Зв’язатися з автором можна за електронною адресою: vit.yermakov@cardiagram.com.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я