Range Rover 2022
Range Rover 2022

Наприкінці жовтня 2021 року відбулася світова прем’єра нового – п’ятого – покоління позашляховика Range Rover.

Цей автомобіль без перебільшення можна назвати зірковим. Адже його дуже часто купують публічні люди. У тому числі й в Україні. Наприклад, Range Rover є у гаражі президента Володимира Зеленського, про що свідчить його декларація.

Також цей позашляховик обрали Святослав Вкарчук та Тіна Кароль. І це далеко не повний перелік зіркових власників Range Rover.

Але мова зараз не про це. Наша мета – виокремити п’ять найголовніших фішок нового позашляховика від Land Rover. Отже, давайте спробуємо.

1. Задні колеса, що повертаються

Range Rover 2022

Задні колеса нового Range Rover можуть повертатися більш ніж на 7 градусів. На малих швидкостях вони повертаються у бік, протилежний переднім колесам. А на швидкостях понад 50 кілометрів на годину – в той самий бік, що і передні колеса.

Це дозволяє поліпшити маневреність автомобіля. Задня вісь, що підрулює, дозволила домогтися радіусу розвороту всього в 11 метрів — це найкращий показник за всю історію Range Rover.

2. Новий мотор від BMW

Range Rover отримав новий флагманський мотор – 4,4-літровий бензиновий турбований двигун потужністю 530 кінських сил. Розробкою цього мотору займалася німецька BMW. Такий саме апарат баварці ставлять на свої заряджені кросовери з індексом M50i.

3. Активні стабілізатори поперечної стійкості

Позашляховик отримав активні стабілізатори поперечної стійкості з електроприводом. Їх основною перевагою британці називають ефективність під час боротьби з кренами та виняткову швидкодію.

4. Третій ряд сидінь

У Range Rover вперше з’явиться третій ряд сидінь

Вперше у Range Rover з’явиться третій ряд сидінь. Його отримає подовжена на 200 міліметрів версія позашляховика.

5. Електрична версія

Нова гібридна версія Range Rover не просто вміє заряджатися від розетки, а й проїжджати виключно на електричній тязі до 100 кілометрів. Тобто, на невеликі відстані позашляховик можна використовувати як справжній електромобіль.

Як кросовери найчастіше купують українці – дивіться за цим посиланням.

CarDiagram - незалежний автомобільний блог. Ми пишемо про найцікавіше у світі автомобілів, тестує новинки та складаємо рейтинги найкращих автомобілів сучасності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я