В Україні презентували нові вантажівки Renault

На українському ринку дебютували вантажівки Renault Evolution нового покоління

0

На український ринок вийшли вантажівки Renault Evolution нового покоління. Про це повідомляє видання Auto-Consulting.

У зовнішності не можна не побачити світлодіодні фари, які встановлюються вже в базі. Таким чином, Renault Trucks став першим виробником, що пропонує головну LED оптику на вантажівках важкого класу як стандартне оснащення.

З’явилася також й нова решітка радіатора.

Але ефект від цього оновлення не лише естетичний, а й у оптимізації аеродинаміки. За рахунок нових елементів вдалося знизити витрату палива до 3% у разі використання системи інтелектуального круїз-контролю Optivision.

В інтер’єрі відбулося ще більше змін. Тепер він став зібранішим і створює ділову атмосферу. Тут з’явилися нові рішення для зберігання речей та документів, а також до трьох утримувачів під смартфони з можливістю локальної зарядки.

Встановлено нове сидіння водія, під час розробки якого враховувалися побажання клієнтів. Воно відрізняється вдосконаленими матеріалами та функціональними можливостями.

У нових машинах особливу увагу приділили спальному відсіку. Спальні полиці стали зручнішими, оскільки отримали вдвічі більше пружин, нові матеріали, а також можливість встановлення накладки, яка запам’ятовує форму.

Тут також є додаткові USB-роз’єми та пульт дистанційного керування різними системами. Як опцію можна додати наматрацник, що миється, з піноматеріалу з ефектом пам’яті. Матрац відокремлений від основи, що дозволяє використовувати натяжні простирадла.

Крім того, Renault Trucks оновленого покоління можуть оновлювати «прошивки» повітрям та інформувати сервіс про несправності.

Фахівці Renault можуть проводити попередню діагностику та дистанційний моніторинг транспортних засобів.

CarDiagram - незалежний автомобільний блог. Ми пишемо про найцікавіше у світі автомобілів, тестує новинки та складаємо рейтинги найкращих автомобілів сучасності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я