Renault готує новий бюджетний кросовер

0
Renault Kardian
Renault Kardian

Renault готує нову модель – Kardian. Це буде недорогий кросовер В-сегменту. Він не матиме електричної версії. Лише “класичні” двигуни внутрішнього згоряння.

Базова версія матиме бензиновий 1-літровий турбомотор на 125 «коней» та 220 Нм. Коробка робот EDC.

Проте кілька цікавих особливостей тут присутні. Наприклад, розкладні рейлінги на даху: вони встановлені вздовж, але за необхідності можуть повертатись та встановлюватись у поперечне положення для розміщення вантажів.

Керування трансмісією здійснюється за допомогою селектора «по дротах», тут немає механічного перемикача – що наразі доволі незвично для бюджетних автомобілів.

Та й взагалі кросовер Renault Kardian вирізняється непоганим переліком оснащення: адаптивний круїз-контроль, камери огляду навколо, слідкування за «сліпими зонами» дзеркал, цифрова 7-дюймова панель приладів, система MULTI-SENSE та центральний 8-дюймовий дисплей, шість подушок безпеки. Звісно, напевно повний перелік обладнання буде пропонуватись лише для максимальних версій Renault Kardian.

Повідомляється, що спочатку продажі моделі Renault Kardian будуть розпочаті у Латинській Америці. Але також повідомляється, що потім заплановані продажі й на інших ринках. Дуже бажано, щоб Україна теж опинилась в переліку – і ми побачили новий автомобіль Renault Kardian на вулицях наших міст.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я